Haber

EMİNÖNÜ’DE ŞİFREYİ GEÇMEYEN TAKSİ ÇARPTI, SÜRÜCÜLER BOZULDU

FATİH Eminönü’nde alkollü olduğu iddia edilen kişi yol kenarındaki taksilere tekme ve yumruklarla zarar verdi. Olayı gören taksiciler, taksileri tekme ve yumruk atan şahsı yol ortasında yere yatırarak vurdu. O anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, dün akşam Reşadiye Caddesi üzerinde meydana geldi. Sarhoş olduğu iddia edilen şahıs, yol kenarındaki taksileri tekme ve yumruklarla parçalamaya çalıştı. Bunu gören taksiciler zanlı ile tartışmaya başladı. Tartışma büyüyünce taksiciler alkollü şahsı yere çarptı. Çevredekilerin ortaya çıkmasıyla etkinlik sona erdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, zanlıyı polis merkezine götürdü. Dayak yerken kıyafetleri yırtılan alkoliğin yere yumruk ve tekmelerle vurulma anı saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı.

Taksici Salih Hatip, “Sarhoş bir kişi buraya gelip saldırdı. Araçların kapılarını tekmeledi. Durup dururken taksicileri yaralamaya çalıştı, alkollüydü. Taksiciler de onu biraz dövdü. 4 kişiye zarar verdi. -5 araç birden tekmeledi. Daha sonra polisi aradık, geldiler. Adamı götürdüler” dedi.

haber-gaziosmanpasa.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu