Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Karayolu Bahçe-Nurdağı kavşaklarında yapılan trafik işaretleme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Orhangazi-Gemlik kavşakları kesimi 7-11. Kentin kilometrelerindeki bakım-onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım İstanbul istikametinden çift yönlü, İzmir istikametine bant aktarılarak yapılıyor.

İzmit-Kandıra yolunun 3-15. kilometre, üretim çalışmaları nedeniyle Çubuklubala Köprülü Kavşağı şubeleri ve servis yolları üzerinden gidiş-dönüş ulaşım sağlanmaktadır.

Kızılcahamam-Ankara yolu 39-41. kilometrede çift yön trafiğe kapatılarak servis yollarında ulaşım tek şerit olarak devam ediyor.

Aydıncık-Silifke yolunun 25-28. kilometre (Büyükeceli-Koçaşlı-Yanışlı arası), saat 09.00-17.00 saatlerinde yol trafiğe kapatılır ve denetim altında ulaşıma izin verilir.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 33-34. kilometrelik (Darıca mevkii) duvar yapım çalışması nedeniyle ulaşım Beşikdüzü-Trabzon istikametinde tek şeritten sağlanıyor.

Bursa-Yalova yolu 26-27. Yalova istikameti, kilometresindeki imalat çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılmış olup, diğer istikametten çift yönlü ulaşım devam etmektedir.

0-1 Karabük-Eskipazar yolu. (Kardemir Kavşağı) kavşak düzenlemesi, Diyarbakır-Silvan yolu 50-52. Bu kesimlerde kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Finike-Kumluca yolunun 8-11. Yaya alt geçidinin kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle sürücülerin trafik levha ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu